نماینده ولی فقیه در استان همدان به سابقه تشکیل بسیج در کشور اشاره کرد و گفت: سابقا بسیج در عرصه نظامی فعالیت داشت اما هم اکنون در عرصه دفاع از امنیت داخلی و حمایت از‌‌ مردم در عرصه سازندگی و محرومیت زدایی فعالیت دارد.
با توجه به تنش های آبی منطقه، به نظر می رسد مطابق با نظر کارشناسان، رفتن به سمت کشت های جایگزین و کم توقع به آب، می تواند برخی چالش های اقتصادی را تا حدودی از بین ببرد و حال این روزها کشاورزان، از آنجا که تویسرکان، روزگاری مهد پرورش زعفران بوده، با بهره مندی از این ظرفیت نهفته به دنبال درآمدزایی و توسعه اشتغال هستند.
یکی از کارآفرینان بسیجی شهرستان بهار توانسته که در شهرک صنعتی بهاران با تلاش و کوشش مستمر خود برای ۴۰۰ نفر از هموطنان اشتغال ایجاد کند.
نایب رییس مجمع عالی جهادگران کشور گفت: ۱۱ هزار جهادگر بسیجی برای رفع محرومیت به ملت ایران خدمت‌رسانی می‌کنند.
پاسدار کریم بهرامی مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه افزود محموله فوق توسط عموم و خیرین در سطح محلات جمع آوری شده است.
رئیس مجمع عالی جهادگران کشور گفت: ۱۱هزار گروه جهادی در سراسر کشور به مردم مناطق محروم خدمت می‌کنند.
مسئول امداد و درمان سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه از اعزام پزشکان بسیجی به مناطق محروم استان طی دهه فجر خبر داد.
جانشین فرمانده سپاه کربلا در جمع اعضای شورای برنامه ریزی گروه تلویزیونی سپاه کربلاگفت:صداوسیما یک رسانه فراگیر است و مجموعه گروه تلویزیونی سپاه و بسیج می‌تواند از این بستر برای اطلاع افکارعمومی بهره گیری کند.
محمدمهدی اقبال پوربا بیان اینکه سیاست دور زدن تحریم ها با تفکر خلاقانه حاصل می شود گفت:با تشکیل صندوق های مردم یاری راستی آزمایی حوزه کارآفرینی هم انجام می شود.
۳۰ پایگاه برای جمع آوری کمک های مردم به سیل زدگان سیستان و بلوچستان در شهرستان فلاورجان راه اندازی شد.
کار فرهنگی باید به نسبت سطح فکر جوان ها رشد پیدا کند ...
یک‌هزار و ۲۰ پروژه محرومیت‌زدایی با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران در همدان افتتاح می‌شود.
مسئول بسیج جامعه پزشکی اسدآباد گفت: امسال سه روستا و محله محروم نشین اسدآباد از خدمات بسیج جامعه پزشکی این شهرستان بهره مند شدند.
با حضور رییس سازمان بسیج مستضعفین اردوگاه صیانت و درمان نهاوند افتتاح شد.
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید تفکر جهادی داشته باشند.
جانشین سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت:یک محموله کمک های غیرنقدی مردمی خیرین و اقشار مختلف بسیج استان ایلام صبح امروز عازم استان سیستان و بلوچستان شد.
بسیج سازندگی با تسهیل ایجاد صندوق‌های کارآفرینی در راستای تجمیع سرمایه‌های خرد توانسته است ۲۵۰ فرصت شغلی در مناطق روستایی ایجاد کند.
امروز ، حجت الاسلام والمسلمین رعایتی ؛ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا از پروژه های امداو نجات و محرومیت زدائی در رزمایش اقتدار مدافعان حریم ولایت سپاه آق قلا در محله تازه آباد شهرستان آق قلا باردید کرد.
صبح امروز و همزمان با آغاز دومین روز از رزمایش مدافعین حریم ولایت در سراسر استان ، جمعی از بسیجیان حوزه های مختلف سپاه گرگان ، بسته های غذایی را در روستاهای محروم شهرستان گرگان توزیع کردند.

صفحات

تازه ها