گروه های جهادی شهدای خرمدشت و حضرت ولیعصر(عج) ناحیه امام هادی(ع) با همکاری و مساعدت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان البرز درحال توزیع ۵۴۰۰ بسته حمایتی لوازم و اساسیه منزل بین آسیب دیدگان از سیل می باشند.
ارگاه به مدت چهار روز و از ساعت ۷/۳۰ الی ۱۷/۰۰ برگزار خواهد شد. از طرف سازمان بسبج سازندگی کشور بازرس ستادی حضور می یابد و شرکت کنندگان آزمون تشریحی بعمل خواهد آورد.در ضمن از روند فعالیت تسهیلگران در سه ماهه اول سال ۹۸ ارزیابی بعمل خواهد امد.در این کارگاه نمایندگان بانک انصار،سازمان تقی و حرفه ای ،اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ،سپاه استان و استاد دکتر پور نقدی حضور بهم خواهند رساند.
در حالی تمشک به عنوان مروارید سیاه جنگل های شمال و نکا در رویای ثبت ملی است که به دلیل نبود صنایع فراوری،بخش عمده ای از این میوه جنگلی از بین می رود و تنها۴۰درصد آن در شهرستان نکا برداشت می شود.
به همت بسیج سازندگی ناحیه امام حسین(ع) قم از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۸۰ بسته معیشتی در سه منطقه محروم این شهر توزیع شده است.
«علی ابراهیمی گتابی» گفت: پیکر مطهر شهید مدافع حرم «ابراهیم عشریه» پس از گذشت بیش از ۳ سال به دیار علویان باز خواهد گشت و بر روی دستان مردم ولایتمدار مازندران تشییع خواهد شد.
حجت الاسلام علیمحمدی عنوان داشت: قرارگاه فرهنگی سپاه همزمان با شروع ساخت منازل در مناطق سیل زده ایلام مستقر می شوند.
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام از کمک یک میلیارد تومانی سپاه به پمپاژداران شهرستان دره شهر که در سیل اخیر دچار خسارت شده اند خبر داد.
سرهنگ شاکرمی بیان کرد: با توجه به شعار سال و رونق تولید سپاه همیشه در کنار مردم خواهد بود و خادمی مردم را برای خود افتخار می دانیم.
در آئین افتتاح و بهره برداری از پروژه های محرومیت زدایی شهرستان ملکشاهی و باحضور فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام، دو باب منزل مسکونی در روستای خوشادول افتتاح و به بهره برداری رسید.
توجه به دغدغه های مجریان طرح های اقتصاد مقاومتی می تواند بیشتر به عمق نگرانی های مقام معظم رهبری اشاره داشته باشد.
فرمانده و اعضای پایگاه شهید «رجایی» ماماهان از تهیه جهیزیه برای دو زوج کم بضاعت به‌همت پایگاه شهید «رجایی» ماماهان شهرستان فامنین خبر داد.
کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اسدآباد با جمع‌آوری کمکهای خود به سیلزدگان موجب از پویش سیل مهربانی با مهرمهدوی به راه انداختند.
فرمانده سپاه ناحیه بهار گفت: با توجه به معیشت و اقتصاد مردم بهار برای سال ۹۸ «طرح هر بسیجی یک کارآفرین» را پیشنهاد می‌دهیم که قطعا برای بهبود وضعیت معیشتی موجود مثمرثمر خواهد بود.
امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت:قانون باید به نفع مردم باشد و اگر ایراداتی دارد می طلب تا نمایندگان موارد را بررسی و اصلاح کنند تا سرمایه گذاران در رفت و آمدهای اداری گرفتار نشود و سریعتر زمینه را برای اشتغالزایی ایجاد کند.
مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: منافع طرح «جهاد همبستگی ملی» به طور مستقیم متعلق به مردم است.
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: امید آفرینی رویکرد اصلی رسانه ها باشد.
فرمانده گروه مهندسی ۴۳ امام علی(ع) ملایر گفت: با اقدام جهادی محور معمولان به خرم‌آباد ظرف ۳ روز با کمک قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء محور بازگشایی شد.

صفحات