پنجشنبه 1400/06/11 - 11:10
فرهنگی و رسانه بسیج سازندگی سپاه حضرت محمدرسول ا...(ص) تهران بزرگ
استان تهران بزرگ
جهادگر مدافع حرم شهید شد

برادر جهادگر محمد نوروزی به فیض عظیم شهادت نائل آمدند

امام زمان عج خیلی غریب و تنهاست ، پس ای دوستان بیایید برای امام زمان (عج) دعا و برای و سلامتی ایشان صدقه و صلوات نذر کنیم به قول گفتنی اگر یک نفر را به او وصل کردی برای سپاهش تو سردار یاری . خوشبحال کسی که بتواند در این راه ثابت قدم و استوار باشد. مراسم تشییع و خاکسپاری شهید جهادگر متعاقبا اعلام می‌گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی سپاه حضرت محمد رسول ا...(ص) تهران بزرگ:برادر جهادگر مدافع حرم محمد نوروزی به یاران شهیدش پیوست. از شام بلا شهید آوردند برادر جهادگر بسیجی، مدافع حرم محمد نوروزی بعد از سالها مجاهدت و دفاع از حرم آل الله ،آخر مزد جهاد و اخلاص خویش را از حضرت زینب کبری (س) را در 10 شهریور 1400گرفت و آسمانی شد. ایشان از جهادگران گروه جهادی مهدیون به مردم شریف شهر تهران و بخصوص خانواده مدافع حرم در عرصه خدمت رسانی فعال بودند.

بخشی از وصیت نامه ایشان : امام زمان عج خیلی غریب و تنهاست ، پس ای دوستان بیایید برای امام زمان (عج) دعا و برای و سلامتی ایشان صدقه و صلوات نذر کنیم به قول گفتنی اگر یک نفر را به او وصل کردی برای سپاهش تو سردار یاری . خوشبحال کسی که بتواند در این راه ثابت قدم و استوار باشد. مراسم تشییع و خاکسپاری شهید جهادگر متعاقبا اعلام می‌گردد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.