پنجشنبه 1400/06/11 - 11:10
فرهنگی و رسانه بسیج سازندگی سپاه حضرت محمدرسول ا...(ص) تهران بزرگ
tehranebozorg
جهادگر مدافع حرم شهید شد

برادر جهادگر محمد نوروزی به فیض عظیم شهادت نائل آمدند

امام زمان عج خیلی غریب و تنهاست ، پس ای دوستان بیایید برای امام زمان (عج) دعا و برای و سلامتی ایشان صدقه و صلوات نذر کنیم به قول گفتنی اگر یک نفر را به او وصل کردی برای سپاهش تو سردار یاری . خوشبحال کسی که بتواند در این راه ثابت قدم و استوار باشد. مراسم تشییع و خاکسپاری شهید جهادگر متعاقبا اعلام می‌گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی سپاه حضرت محمد رسول ا...(ص) تهران بزرگ:برادر جهادگر مدافع حرم محمد نوروزی به یاران شهیدش پیوست. از شام بلا شهید آوردند برادر جهادگر بسیجی، مدافع حرم محمد نوروزی بعد از سالها مجاهدت و دفاع از حرم آل الله ،آخر مزد جهاد و اخلاص خویش را از حضرت زینب کبری (س) را در 10 شهریور 1400گرفت و آسمانی شد. ایشان از جهادگران گروه جهادی مهدیون به مردم شریف شهر تهران و بخصوص خانواده مدافع حرم در عرصه خدمت رسانی فعال بودند.

بخشی از وصیت نامه ایشان : امام زمان عج خیلی غریب و تنهاست ، پس ای دوستان بیایید برای امام زمان (عج) دعا و برای و سلامتی ایشان صدقه و صلوات نذر کنیم به قول گفتنی اگر یک نفر را به او وصل کردی برای سپاهش تو سردار یاری . خوشبحال کسی که بتواند در این راه ثابت قدم و استوار باشد. مراسم تشییع و خاکسپاری شهید جهادگر متعاقبا اعلام می‌گردد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)