جمعه 1400/06/12 - 12:46
فرهنگی و رسانه بسیج سازندگی سپاه حضرت محمدرسول ا...(ص) تهران بزرگ
tehranebozorg
انعکاس خبرگزاری فارس از جهادگران

جهاد ادامه دارد؛ دیروز در دفاع از حرم، امروز در بیمارستان مسیح دانشوری/ گزارش یک روز با جهادگران گروه جهادی شهدای خانطومان در بخش کرونا

از ابتدای شیوع کرونا گروهی از جهادگران در بیمارستان مسیح دانشوری در حال خدمات رسانی به بیماران هستند و به اعتقاد همراهان بیماران این جوانان جهادگر مانند دوران جنگ تحمیلی برای نجات مردم از جان خود می گذرند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی سپاه حضرت محمد رسول ا...(ص) تهران بزرگ: خبرگزاری فارس گزارشی را از جهادگران که در بخش کرونای بیمارستان مسیح دانشوری  خدمت رسانی می کنند را منتشر کرده است 

بخشی از این گزارش : 
این روزها و بعد از آغاز موج پنجم کرونا، همچنان روی تخت های بیمارستان‌ها و مراکز درمانی پر است از بیمارانی که به کرونا مبتلا شده اند. وارد این مراکز که می شویم  جنب و جوش عجیبی را شاهدیم، از پرستان و پزشکان و کادر درمان گرفته که برای نجات بیماران تلاش می کنند تا همراهان بیماران که داخل محوطه و راهروهای بیمارستان چشم انتظار بهبودی بیمارشان هستند و امید خیلی هایشان بعد از خدا و کادر درمان به مانیتورهای علائم حیاتی بالای سر بیمار بسته شده و هر لحظه چیزی در سرشان مانند خطوط شکسته روی نوار قلب بیمار بالا و پایین می رود.

با بیماران و همراهان آنها که صحبت می کنیم، می بینیم این جوانان جهادی جدای خدمت به بیماران در بیمارستان، حتی در بحث خرید دارو، کمک به بیماران نیازمند که توان مالی ندارند و تهیه و توزیع بسته های غذایی برای دوران نقاهت بیماران نیازمند هم فعالیت دارند.

یکی از بیماران می گوید: اگر این جوانان جهادی نبودند بسیاری از بیماران مجبور بودند برای انجام کارهای خود پرستار همراه بگیرند که هزینه زیادی هم دارد. امروز این جوانان کارهای خیلی از بیماران که توانایی مالی ندارند را انجام می دهند و باید افتخار کنیم که در کشورمان چنین جوانانی وجود دارند.

* جهاد همیشه ادامه دارد؛ یکروز در دفاع از حرم و یک روز برای زندگی مردم کشورمان

گروه جهادی شهدای خانطومان؛ نام گروهی است که اعضایش هم اکنون در بیمارستان مسیح دانشوری با جان و دل به بیماران خدمت می کنند.

گروه از اقشار مختلف مردم، طلاب، دانشجویان و ایثارگران تشکیل شده و از ابتدای شیوع کرونا در بخش های مختلف بیماران کرونایی بیمارستان مسیح دانشوری مشغول فعالیت جهادی هستند. نکته جالب اینکه بسیاری از اعضای این گروه جهادی جزو مدافعان حرم در سوریه نیز بوده اند.


شما می توانید ادامه این گزارش را در خبرگزاری فارس مطالعه نمایید: لینک خبرگزاری فارس : http://fna.ir/3myqi

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)