سند نوسازی جریان جهادی تدوین می‌شود
شناسه خبر :۸۹۵۷

تدوین سند نوسازی جریان جهادی در کشور بر مبنای گام دوم انقلاب

گروه های جهادی واکنش سریع ایجاد می شود / بزرگترین مزیت گروه های جهادی؛ بسیج کنندگی مردم است.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی ؛ محمد زهرایی در جمع جهادگران استان اردبیل با بیان اینکه طرح اعتلای جهادی بسیج در دو سطح جغرافیا محور و محله محور صورت می گیرد، افزود: یکی از الزامات گروه‌های جهادی این است که بعد از حضور همه جانبه در منطقه؛ گروه‌ها بتوانند علاوه بر احیای منطقه؛ انگیزه و مشارکت مردمی در بازسازی آن منطقه و تشکیل گروه جهادی بومی آن محل را ایجاد نمایند، همچنین به دنبال تشکیل گروه‌های جهادی واکنش سریع هستیم تا در زمان بحران بتوان از آنها به نحوه احسن استفاده کرد.

رییس ستاد بازسازی مناطق سیل زده بسیج گفت : تفاهم نامه ای با سازمان نوسازی مدارس کشور در حال تدوین است که  ۱۰ هزار مدرسه در اختیار بسیج قرار گیرد که گروه های جهادی کارهایی از جمله رنگ آمیزی ، نقاشی ، مرمت و تجهیز انجام دهند.

زهرایی در مورد تهیه سند نوسازی جریان جهادی در کشور بر مبنای گام دوم انقلاب اشاره کردند که تا یک ماه آینده تدوین و نهایی می‌شود.

وی در ادامه به راه انداری ستاد رسانه بسیج سازندگی در سیما خبر داد و از جهادگران برای ارسال سوژه ها اعّم از اقداماتشان در اردوهای جهادی و ترویج سبک زندگی جهادی ، طرح‌های اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی تاکید کردند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها