شناسه خبر :۹۹۱۵

نشست گروه های جهادی دانشجویی تهران بزرگ

با حضور سردار یزدی فرمانده سپاه تهران بزرگ، دکتر نیک روش ریاست سازمان بسیج دانشجویی، مسئولین مرکز مطالعات و هدایت حرکت های جهادی در سالن جلسات سازمان بسیج دانشجویی برگزار گردید.
نسخه مناسب چاپ

 

معاون جهادسازندگی سازمان بسیج دانشجویی پیرو تکریم و معارفه مدیر جهادسازندگی ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ :

ذَلِكَ فَضْلُ اللَّهِ يُؤْتِيهِ مَنْ يَشَاءُ وَاللَّهُ ذُو الْفَضْلِ الْعَظِيمِ ﴿ سوره مبارکه جمعه-۴﴾

اين فضل خداست آن را به هر كه بخواهد عطا مى ‏كند و خدا داراى فضل بسيار است. برادر جهادگر جناب آقای کریمی اکنون که در کنف الطاف خاصه ی الهی بیش از چهار سال متوالی درکسوت خدمت به خانواده جهادگران دانشجویی تهران بزرگ ، به انجام وظیفه ی ثمر بخش و موثر پرداخته و این توفیق الهی منجر به انسجام بیشتر گروه های جهادی در دانشگاه های تهران شده است. شایسته است به پاس تلاش ها و زحمات مستمر جنابعالی در راستای اعتلای حرکت های جهادی که مد نظر فرمانده کل قوا است، قدر دانی خود را ابراز دارم. تلاش های بی وقفه، پیگیری و سخت کوشی شبانه روزی شما برای گسترش کمی و کیفی حرکت های جهادی در دانشگاه های تهران بزرگ به یادگار خواهدماند.

مقام معظم رهبری کار جهادی را به معنای، کار برخاسته از ایمان و به کار گیرنده‌ی هر چه بیشتر از ظرفیت وجودی انسان دانسته، و می فرمایند این دو هیچیک نقطه‌ی پایان ندارد. امید است برکت کار بی پایان جهادگران در تمامی مراحل زندگی سایه افکنده و این باقیات صالحات چون چراغی فرا روی زندگی و آینده و فردای شما و تمامی دانشجویان عزیز جهادگر قرار گیرد.

همچنین برای جناب آقای عبدالله زاده که از فعالین جهادی و جوشیده از میان جهادگران هستند، و زین پس به انجام وظیفه در این مجموعه نورانی خواهند پرداخت آرزوی موفقیت دارم. حضور جنابعالی در اين مسئوليت نويد بخش نشاط و تحرك بيش از پيش خواهد گرديد. امید است جنابعالی با اشراف بر رویکرد حل مسئله و با هدف اعتلا و گسترش گروه های جهادی، بتوانید سالهای سال خدمتگذار خادمان مردم در گروه های جهادی باشید که خدمت‌رسانی پیش از سود رساندن به گیرنده‌ی خدمت، به خود خدمت‌رسان سود میرساند.

ان شاءالله که لطف حق، و نگاه امام زمان (عج) یاور هر دو بزرگوار در راه پر فراز و نشیب خدمترسانی به مردم باشد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها